Michael Bell's Bio
Bio
C/O 2025 | WR,DB | 3.6 gpa
C/O 2025 | WR,DB | 3.6 gpa
| GPA | 3.7 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 8'5" |
