LAUREN WILLIAMS's Bio
| Plays | Flag Football, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #16 • QB, WR #0 • GK |
| Club Teams | N/A AAU Stingrays |
| GPA | 4.64 |
| Height | 5'6" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 80 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
1xPlayer of the Game