Lili Klink's Bio
| Plays | Softball, Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #2 • OF #1 • OPP, S |
| Club Teams | Guardians Gold 18u 18U Guardians Gold 18U |
| Height | 5'4" |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 75 lbs |
| Squat | 100 lbs |
| Deadlift | 100 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|