Zander Erasmus's Bio
Bio
I am a dual sport athlete with the will and drive to succeed where I am placed. I love going to the beach and swimming in the ocean. Watching movies, social media and playing video games with my brother.
I am a dual sport athlete with the will and drive to succeed where I am placed. I love going to the beach and swimming in the ocean. Watching movies, social media and playing video games with my brother.
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 210 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.93 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
| Broad Jump | 8'3" |
