Sidney Buff's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | N/A FCA treasure coast |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 165 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
