Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Honors Classes | Honors Anatomy |
| Height | 6'0" |
| Weight | 191 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 605 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| Vertical Jump | 48'0" |