Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| AP Classes | AP European History and AP U.S. History |
| Honors Classes | IB HL Biology, IB HL Psychology, IB HL English, IB SL German, and IB Math Apps & Interpretation |
| Height | 5'6" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 360 lbs |
| Deadlift | 375 lbs |




