Jackson Hull's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #19 • MF |
| Club Teams | Tampa Bay United U17 Tampa Bay United |
| Height | 5'8" |
| Weight | 134 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Year Joined |
|
| Location |
|
1xPlayer of the Game