Sophia Ruffner's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | Elite 14s Top Select Volleyball Academy |
| Height | 5'11" |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|