Hamzeh Ghassemi's Bio
Bio
Praise and all glory be to God
Praise and all glory be to God
| Height | 5'11" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'6" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.73 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 10'2" |
| Shuttle | 3.98 sec |
