Kiara Hamilton's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #13 • S, OPP |
| Club Teams | 17 Graphite 17s Team Kiwi Volleyball Club |
| Height | 5'10" |
| Weight | 140 lbs |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
