Daniel Ramirez's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #11 • MF, FORW, D • Captain |
| Club Teams | U17 IDEA Soccer Academy |
| GPA | 3.25 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.97 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|