Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| AP Classes | AP Human Geography |
| Honors Classes | Honors English 1, Honors Geometry, and Honors Biology 1 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |




