Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 7'11" |
| Weight | 499 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 8'11" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 84 lbs |
| Deadlift | 800 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.21 sec |
| Vertical Jump | 44'0" |
| Broad Jump | 12'3" |
| Shuttle | 9 sec |