Caleb Laster's Bio
Bio
Caleb Laster Football and Track Athelte 100m 10.7 200m 21.82.
Caleb Laster Football and Track Athelte 100m 10.7 200m 21.82.
| GPA | 3.3 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 161 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 220 lbs |
| Squat | 390 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.37 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |




