Chase Windom's Bio
Bio
Bowdon,GA|C/O 2029|6'1 280|LT-DE-NG|email:chase.windom54@gmail.com|
Bowdon,GA|C/O 2029|6'1 280|LT-DE-NG|email:chase.windom54@gmail.com|
| GPA | 4 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 270 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 430 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.8 sec |
| Vertical Jump | 16'0" |




