John Harden's Bio
Bio
Bowdon High School. Class of 2027. 6'4 290. Bench press: 255, Squat: 405, Powerclean: 235. #256-610-4324. Email: johnhardenrecruit@gmail.com
Bowdon High School. Class of 2027. 6'4 290. Bench press: 255, Squat: 405, Powerclean: 235. #256-610-4324. Email: johnhardenrecruit@gmail.com
| GPA | 4 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 290 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 405 lbs |