Ivan Maloney's Bio
Bio
Im 15 years old Fav Color Blue and Love Rap Taken
Im 15 years old Fav Color Blue and Love Rap Taken
| GPA | 4 |
| ACT | 36 |
| SAT | 1600 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 144 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 325 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 15 sec |
| Vertical Jump | 47'0" |
| Broad Jump | 5'6" |
| Shuttle | 12 sec |
