Caleb Smith's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #2 • OF, RHP #35 • RB, DB |
| GPA | 3.43 |
| AP Classes | Ap World History |
| Honors Classes | Honors/ Gifted Chemistry |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 180 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.01 sec |
| Broad Jump | 8'9" |