Michael Fox's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #3 • RB, OLB #42 • OF |
| GPA | 3.5 |
| AP Classes | AP Psychology and AP World History |
| Height | 5'8" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
1xPlayer of the Game