Adrian Johnson's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #0 • W, F |
| Club Teams | AC GA 11th Grade Phoenix Academy |
| GPA | 2.4 |
| Height | 6'6" |
| Weight | 154 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|