Markell Taylor's Bio
Bio
Very explosive and physical defensive Back great at playing the ball
Very explosive and physical defensive Back great at playing the ball
| GPA | 3 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.56 sec |
| Broad Jump | 9'8" |