Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP Government |
| Height | 5'11" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |