Max Holcomb's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #22 • M, DM |
| Club Teams | Columbia Lacrosse Club N/A Columbia Lacrosse Club |
| GPA | 4.2 |
| ACT | 30 |
| SAT | 1450 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|