Griffin Cox's Bio
Bio
fitzgerald high school Kicker #98
fitzgerald high school Kicker #98
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
1xPlayer of the Game