Duke Stone's Bio
Bio
2024 RHP./1st. • Region pitcher of the year 2022 and 2023 • Over 100ks Junior Season • Verball commitment to UGA
2024 RHP./1st. • Region pitcher of the year 2022 and 2023 • Over 100ks Junior Season • Verball commitment to UGA
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'5" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 270 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |