Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.9 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Shuttle | 3.9 sec |