Wayne Blake's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #2 • WR, FS #4 • F |
| GPA | 4.13 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 10'1" |
| Shuttle | 4.6 sec |