Noah Mikhail's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #99 • GK |
| Club Teams | 2010B ECNL U16 NASA Tophat |
| GPA | 4.1 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 316 lbs |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|