Sam Lowe's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | |
| Club Teams | 16U 16U East Cobb Astros Navy |
| GPA | 4 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|