Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| AP Classes | AP Statistics |
| Height | 6'1" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |