Zeke Percell's Bio
Bio
Make dreams come true
Make dreams come true
| Height | 5'9" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 285 lbs |
| Squat | 475 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.4 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 10'0" |
| Shuttle | 4.3 sec |
2xPlayer of the Game