Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
1xPlayer of the Game
1xPlayer of the Game