Cornelius Griffin's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #11 • G, SG, C #34 • ILB, OLB, DE |
| GPA | 3.1 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| Shuttle | 4.37 sec |





10xPlayer of the Game