Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'7" |
| Weight | 154 lbs |
| Wingspan | 5'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 153 lbs |
| Squat | 150 lbs |
| Deadlift | 170 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.01 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Shuttle | 4.23 sec |