Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| AP Classes | AP English Language And Composition and AP Precalc |
| Height | 6'1" |
| Weight | 163 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Shuttle | 7.8 sec |

