Deandre Smith's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #11 • DE, OLB |
| Club Teams | Mustangs N/A Morgan Park |
| Height | 6'1" |
| Weight | 220 lbs |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
1xPlayer of the Game