Bobby Devito's Bio
Bio
Saint Patrick High School 29'.
Saint Patrick High School 29'.
| GPA | 4 |
| Honors Classes | Honors Spanish II |
| Height | 5'8" |
| Weight | 136 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |




