Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Height | 6'5" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 130 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |

