Jayden Linderman's Bio
Bio
Multi-sport athlete that values strong workouts and improving skill sets. Quiet leader by example. Very driven for hard work challenges.
Multi-sport athlete that values strong workouts and improving skill sets. Quiet leader by example. Very driven for hard work challenges.
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |