Bryson Dailey's Bio
Bio
I also run track, wrestle, and played basketball
I also run track, wrestle, and played basketball
| GPA | 3 |
| AP Classes | AP English |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 10'4" |