Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 210 lbs |
| Wingspan | 5'6" |
| Standing Reach | 8'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 565 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.25 sec |
| Vertical Jump | 13'0" |
| Broad Jump | 3'8" |
| Shuttle | 5 sec |