Logan Beutel's Bio
Bio
dual-threat sam/will linebacker and defensive end
dual-threat sam/will linebacker and defensive end
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 157 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 235 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Shuttle | 5.07 sec |

