Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.4 |
| Honors Classes | Honors Biology, Honors English, and Honors Geometry |
| Height | 5'11" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 9'0" |
| Broad Jump | 7'7" |
1xPlayer of the Game