Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 245 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.6 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 5'5" |