Cohen Dugan's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • SG, PG |
| Club Teams | MidPro South 10th Grade MidPro South |
| Height | 6'6" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 260 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.83 sec |


| Jersey |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
1xPlayer of the Game