Johnathan Hallman's Bio
| Plays | Football, Baseball, Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #6 • OLB, WR #7 • OF #23 • SG |
| Height | 5'11" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |