Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'5" |
| Weight | 120 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 124 lbs |
| Squat | 115 lbs |
| Deadlift | 125 lbs |