Jake England's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #1 • FORW, MF • Captain |
| Club Teams | Shock Wave U16 Warsaw wave |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 265 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|