Dorian Criswell's Bio
Bio
Just me and my jv ol trying to get better
Just me and my jv ol trying to get better
| Height | 5'10" |
| Weight | 400 lbs |
| Wingspan | 4'4" |
| Standing Reach | 5'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| 40 Yard Dash | 9.6 sec |
| Vertical Jump | 4'0" |
| Broad Jump | 3'8" |